Cautam colegi!

 Clubul Sportiv Aqua Sport Bucuresti recruteaza instructori de natatie si colegi pentru receptie! Vezi mai jos descrierea fiecarui post in parte si trimite-ne cv-ul tau si o poza pe adresa de e-mail angajari@aqua-sport.ro  . Te asteptam in echipa noastra!

angajari-antrenori-2017

Instructor de inot

Ai aptitudini sportive, iti place sa lucrezi cu copiii si vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica? Clubul Sportiv Aqua Sport Bucuresti recruteaza instructori de natatie dinamici si dornici de exprimare! Trimite-ne cv-ul tau si o poza pe adresa de e-mail angajari@aqua-sport.ro  . Te asteptam in echipa noastra!

Candidatul ideal:
– Placere in lucrul cu copiii;
– Persoana calma, vesela, punctuala, responsabila;
– Atitudine pozitiva, energica si prezenta agreabila;
– Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

Descrierea jobului:
– Predarea tehnicilor de inot pentru cursuri desfasurate pe grupe sau individual, conform metodologiei interne Aqua Sport;
– Stabilirea programului de activitati pentru sportivii antrenati si monitorizarea lor pentru executarea corecta a exercitiilor;
– Evaluarea rezultatelor si evolutiei sportivilor antrenati; – Selectarea si motivarea acestora pentru competitii;
– Insotirea sportivilor la competitii;
– Lucrul cu program in schimburi.

Receptioner (a)

Te caracterizeaza energia pozitiva, zambetul natural si vrei sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice? Clubul Sportiv Aqua Sport Bucuresti cauta coleg/colega pentru receptie! Trimite-ne cv-ul tau si o poza pe adresa de e-mail angajari@aqua-sport.ro. Te asteptam in echipa noastra!

Candidatul ideal
– Orientare catre client, amabilitate;
– Atitudine pozitiva si prezenta agreabila;
– Atentie la detalii si atentie distributiva;
– Cunostinte de operare calculator, case de marcat, fax, copiator, scaner.

Descrierea jobului
– Intampinarea si directionarea membrilor Clubului spre zonele lor de interes;
– Informarea membrilor Clubului cu privire la serviciile oferite (cotizatii, program, instructori, facilitati, etc.);
– Programarea si reprogramarea membrilor Clubului telefonic sau in receptie;
– Inregistrarea membrilor si administrarea corecta a bazei de date;
– Suport pentru organizarea evenimentelor speciale;
– Lucrul in schimburi.